Fundacja Dom Sędziego Seniora powstała w 2014 roku, a w dniu 29.11.2017r. wpisana została do rejestru organizacji pożytku publicznego. Celem Fundacji jest pomoc osobom starszym, sędziom w stanie spoczynku m.in. poprzez stworzenie warunków zamieszkania i opieki zapewniających im spokojne i godne życie.

Jednym z celów Fundacji jest też integracja środowiska sędziów zarówno w stanie spoczynku jak i pełniących urząd. Realizując ten cel chcemy zaprosić Państwa na spotkanie z cyklu  Łódzkie spotkania „Po wokandzie”, które chcemy organizować co roku.

Spotkanie odbędzie się w dniach 13 – 15 grudnia 2019 r. w Klinice Rehabilitacyjnej Columna Medica  w Łasku ul. Wakacyjna 8.

Czterogwiazdkowy hotel w którym zamieszkamy zapewnia znakomite warunki pobytu i możliwość korzystania z basenu. W programie przewidujemy spotkanie z Panem Prof. M. Wyrzykowskim sędzią Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku oraz warsztaty „Szkoła zdrowych pleców”. Zajęcia te pomagają uniknąć bólów kręgosłupa, pogłębiają wiedzę o prawidłowej postawie ciała. Zajęcia składają się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej podczas której uczestnicy wykonują ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie, skupiają się na nauce prawidłowego oddychania, utrzymania właściwej postawy oraz wzmacniają mięśnie głębokie. Wysłuchamy też koncertu w wykonaniu zespołu „ Czardasz” składającego się z muzyków będących członkami orkiestry w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Osoby zainteresowane udziałem w przyszłorocznych spotkaniach, jak również włączeniem się w ich organizację zachęcamy do kontaktowania się z Fundacją.

Do naszej dyspozycji oddano 15 pokoi jednoosobowych i 17 dwuosobowych. Doba w pokoju jednoosobowym kosztuje 270 złotych, w pokoju dwuosobowym 380 złotych i w kwotę tą wliczone jest śniadanie, basen, parking. Cena pozostałych posiłków to 69 złotych  za posiłek od osoby. Opłaty związane z organizacją spotkania poniesie Fundacja. Fundacja pokryje też część kosztów pobytu w kwocie  100 zł dla każdego uczestnika spotkania.

Prosimy o zgłaszanie się pod numer telefonu 784 003 702 lub na adres mailowy fundacja@domsedziegoseniora.pl. W zgłoszeniu prosimy o wskazanie czy oczekujecie Państwo zakwaterowania w pokoju jedno czy dwuosobowym oraz jaki ma być termin pobytu (14- 15 czy też 13- 15 grudnia). Sposób dokonania opłaty i numer konta zostanie Państwu wskazany po zgłoszeniu udziału.

Zapraszam Państwa bardzo serdecznie w imieniu Zarządu Fundacji

Wiceprezes Zarządu
Irena Kamińska Sędzia NSA w stanie spoczynku

admin

admin has blogged 30 posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *