Szanowni Państwo

Bardzo dziękujemy za wsparcie, jakiego udzieliliście nam Państwo w 2021 roku. Nasza Fundacja dzięki temu może realizować statutowe cele działania Fundacji, jakimi są budowa Domu Sędziego Seniora i wspieranie sędziów znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Każda kwota wpływająca na nasze konto ma ogromne znaczenie, bo  świadczy o wzajemnej solidarności i przekonaniu, że jako sędziowie i obywatele nie pozostawimy bez pomocy nikogo kto jej potrzebuje.

Państwa dotychczasowa hojność pozwoliła nam zgromadzić środki finansowe, dzięki którym możemy dokonać wyboru nieruchomości, na której będziemy realizować budowę Domu Seniora.

Pomimo orzeczeń Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, nielegalna „Izba Dyscyplinarna” Sądu Najwyższego ciągle podejmuje bezprawne decyzje dotyczące sędziów. Już 11 sędziów odsuniętych zostało od orzekania, w kilku przypadkach obniżono o kilkadziesiąt procent wypłacane uposażenie. Wspieramy finansowo naszych kolegów bo każdy sędzia jest nie tylko sędzią Rzeczypospolitej Polskiej ale też sędzią wspólnoty jaką jest Unia Europejska. Obowiązkiem każdego sędziego jest obrona obywateli przed hegemonią władzy politycznej i nikt kogo spotykają szykany za obronę zasad demokratycznego państwa prawa, nie może pozostać sam.

Mamy nadzieję, że dalej będziemy mogli liczyć na Państwa ofiarność. Fundacja jako organizacja pożytku publicznego może być adresatem przekazania 1% podatku, ponadto niezależnie od tego , kwoty przekazane na naszą rzecz mogą zostać odliczone od dochodu podlegającego opodatkowaniu, nie więcej jednak niż do kwoty stanowiącej 6% dochodu.

 

Przypominamy, że wpłaty na budowę Domu Sędziego Seniora mogą być dokonywane na konto:

27 1020 1097 0000 7102 0272 1082

 

Natomiast konto Funduszu Pomocy to:

20 1090 1346 0000 0001 4426 7265

 

Numer KRS: 0000538611

Zarząd Fundacji Dom Sędziego Seniora.

arek-MIT

arek-MIT has blogged 220 posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *